Zabrze, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Komisjoner pick-by-voice

Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Komisjoner - w systemie pick by voice

Opis stanowiska
&#8226; Kompletacja zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem sklepów (artykuły spożywcze)
&#8226; Zbieranie towarów przy pomocy słuchawek &#8226; Obsługa wózków elektrycznych typu: Jungheinrich
&#8226; Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania
&#8226; Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku komisjonera w systemie pick by voice
&#8226; Znajomość liczebników i komend w języku niemieckim koniecznych do obsługi systemu pick by voice &#8226; Gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni
&#8226; Własny samochód- mile widziany

Oferujemy
&#8226; Umowę o pracę na warunkach niemieckich
&#8226; Pełny etat
&#8226; Zapewniamy zakwaterowanie
&#8226; Zapewniamy opiekę polskiego brygadzisty i koordynatora

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres k.chylinska@castor-logistic.pl/ w temacie wpisując: Komisjoner

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę :
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 02 Luty, 2015  11:28

Identyfikator: 537537

Wyświetleń: 2517